GÜMÜŞLER TEKSTİL

1992 yılında hazır giyim alanında imalat, toptan satış ve ihracat faaliyetine başlamıştır. 1992 yılından beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren, NEVZAT GÜMÜŞ öncülüğünde kurulan firmamız büyük beden ve hamile giyim alanında ciddi bir markadır. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana hazır giyim alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli ve deneyimli insan kaynağı ile yoluna devam etmekte olup, dünyada sürekli büyüyen hazır giyim pazarında lider ve yönetici kadrosuyla pazarda daha fazla paya sahip olabilmek için her geçen gün kendini yenilemektedir.

Vizyonumuz; Dünyanın her yerindeki müşterilerimize günün modasına en uygun ürünleri kalite ve uygun fiyatlarla harmanlayıp sunmaktır. Misyonumuz; Dünya pazarında söz sahibi olup kalitemizi bütün dünyaya duyurmak ve gelişen teknolojik gelişmelere ayak uydurup sürekli yenilik, sürekli iyileştirme politikasını izlemektir.

Firmamız GÜMÜŞLER, CARINA ve SILVER POINT olmak üzere 3 farklı marka altında üretim yapmaktadır. Gümüşler Tekstil; Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Balkan ülkelerine ihracat yapmaktadır. Sektöründe müşterilerine kalite ve günün modasını sunabilmek için dünyadaki fuarları ve çeşitli organizasyonları yakından izlemektedir. Gümüşler Tekstil sektördeki uzun yıllardan gelen bilgi birikimi ve tecrübesini kalitesine yansıtarak değerli müşterilerine modaya en uygun ürünleri sunmaktadır. Gümüşler Tekstil Ortadoğu da bulunan mağazaları ve dünyanın bir çok ülkesindeki bayileri ile yapılan ihracatlarla geniş bir ürün ağına sahiptir.

CARINA

CARINA markası Gümüşler Tekstil bünyesinde 1998 yılında kurulan hamile ve bayan dış giyim alanında faaliyet gösteren bir markadır.MarkamızTürkiyedeki ve dünyanın birçok yerindeki bayilerine kaliteden taviz vermeden, günün modasına uygun ürünler sunmaktadır.

SILVERPOINT

SILVER POINT markası Gümüşler Teksil bünyesinde2005 yılında ve büyük beden alanında faaliyet gösteren bir markadır. Ortadoğu’nun büyüyen pazarında daha fazla söz sahibi olabilmek ve söz sahibi olduğu pazara hitap eden ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Marka önceliğini oluştururken kalite ve müşteri odaklılığı ilke edinmiştir.

GÜMÜŞLER

GÜMÜŞLER markası Gümüşler Tekstilin ilk markası olup bayan hamile ve büyük beden giyimde sektörün öncü firmalarındandır. Ortadoğunun bir çok ülkesine ihracat yapmakta olan GÜMÜŞLER markası Ortadoğu pazarında söz sahibi konumundadır.